تبلیغات رایگان

            خدمات رایگان تبلیغات برای برندها و صاحبان صنایع

صنوف و مشاغل برای اولین بار در کشور

رونق تولید

شرایط عضویت و ارایه خدمات ویژه با شرایط بسیار با صرفه اقتصادی

 

گروه شرکتهای تبلیغاتی ، بازرگانی و معدنی لبخند کاغذی مبتکر فرمول و متد تولید بی نهایت ایده و اختراع برای کاهش هزینه های تبلیغات یا به صفر رساندن ، کلیه خدمات تبلیغاتی مرسوم در ایران را با شرایط ویژه مشروحه ذیل برای متقضایان و مشتریان خود ( دارندگان حق عضویت ) ارایه می نماید ، لذا در صورت تمایل به کاهش بسیار زیاد در هزینه های تبلیغات یا 100% رایگان تمام شدن تبلیغات عضو این مجموعه شده و افتخار خدمت به صنعت کشور را از این مجموعه دریغ نفرمائید .

خدمات :

تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) ، طراحی رئال ، طراحی کاراکتر و تولید انیمیشن ، خدمات چاپ ، ساخت سازه های تبلیغاتی و محیطی ، ارایه مجوز احداث بیلبورد و سایر یازه های حجمی و چند منظوره تبلیغاتی محیطی .

شرایط مشارکت :

افراد حقیقی یا حقوقی که یکی از شرایط حق عضویت این مجموعه را پرداخت می نمایند می توانند از شرایط تخفیف 20% الی 70% بهره مند شوند ، همچنین در شرایط عضویت برنز ، نقره و طلایی خدمات و تخفیفات خص ارایه میشود ، به عنوان مثال حتی می توان در بعضی از خدمات یا همه خدمات با پرداخت حق عضویت طلایی از خدمات رایگان این مجموعه نیز بهره مند شد .

عضویت برنز :

حق عضویت برنز هر شش ماه 35 میلیون ریال می باشد که عضو می تواند از 20% تخفیف و خدمات مشاوره تلفنی و حضوری در هر استان و شهر ایران بهره مند شود .

عضویت نقره :

حق عضویت نقره هر شش ماه 10 میلیون تومان می باشد و عضو می تواند از 355 تخفیف و خدمات مشاوره تلفنی و حضوری در هر استان و شهر ایران بهره مند شود و این مجموعه به عنوان مشاور تبلیغاتی آن عضو در صورت نیاز و ابلاغ درخواست کتبی حضور پیدا خواهد نمود .

عضویت طلایی : ( کل خدمات تبلیغاتی در تمام زمینه ها تبلیغات از 20% تخفیف الی 90% تخفیف و 100% رایگان )

حق عضویت طلایی نسبت به میزان خدمات مورد نیاز و نوع خدمات تا 80% تخفیف ارایه می شود و نسبت به سپرده گذاری عضو حتی تا 100% تخفیف و خدمات رایگان در اکثر خدمات این مجموعه بهره مند خواهد شد و همچنین در سایر خدمات نیز 25 تا 80% تخفیف ارایه خواهد شد که نسبت به سقف سپرده گذاری قابل عودت سقف و میزان خدمات و میزان تخفیف نوسان خواهد دشات و نیاز به مذاکره می باشد .

عضویت معمولی : هر ماه 100 هزار تومان می باشد و عضو می تواند از خدمات مشاوره تلفنی در تمام زمنیه های تبلیغاتی بهره مند شود و در بعضی موارد و مناسبت ها در صوتر که عضو بیشتر از شش ماه حق عوضیت پرداخت نموده باشد یا یک جا واریز نماید نیز می تواند از تخفیف خدمات بهره مند شود به میزان 20 % .

تخفیفات :

تخفیفات از 20% الی 100% نسبت به نوع عضویت و نحوه مشارکت و سپرده گذاری مشتری متفاوت می باشد ، گروه لبخند کاغذی صفر تا صد همه شرایط بریا همه نوع عضویت حتی عضویتهای خارجی از شرایط فوق الذکر نیز می تواند قابل مذاکره و اجرا باشد که نسبت به توان و نجوه پرداخت مشتری هماهنگ می باشد .

      شرایط و امکان انجام خدمات تبلیغاتی 100 % رایگان :

  گروه شرکتهای لبخند کاغذی آماده اجرای طرح های تخفیف فوق العاده ، تبلیغات 100% و کاملا رایگان را با شرایط خاص خود که در قالب عضویت ، مشارکت و دریافت مبالغ      ماهیانه و سالیانه غیر قالب عودت ، و رهن تبلیغاتی قابل عودت و همچنین سرمایه گذاری در امر تبلیغات ، انجام خدمات تبلیغاتی به شکل اقساط نیز می باشد .

   این مجموعه نیز با در اخیتار گذاشتن مجوز احداث بیلبورد و ساخت رسانه های محیطی در ید برندها ، نیز می تواند اکران های تبلیغاتی را برای برندها به شکل رایگان تمام نماید که     این ترفند باعث رسانه دار شدن برند و همچنین رونق تولید خواهد شد .

لبخندکاغذی : سایتی برای برندها و صاحبان مشاغل ، طراحان 

با تولیدات و دیزاین بکر و تخفیف فراوان

اطلاعات تماس

تماس با لبخند کاغذی 

ش تهران - شهرک غرب

ت -66374239 - 021

ت - 37665005- 051

جستجو