تعرفه خدمات غیر حضوری

               

کاراکتر )

شخصیت سازی مخصوئص برند ها

پاسخگوی 24 ساعته آنلاین : 09016650528

تعرفه خدمات لبخند کاغذی :

خلق کاراکتر شخصیت سازی :

با توجه به نوع فعالیت سفارش دهنده از مشاغل و صنوف گرفته تا برندهای معتبر و همچنین میزان زمان و کار و گروه طر اح یا طراح حرفه ای و پیش کسوت مجموعه لول شخصیت داخلی یا بین المللی ، برای بنردسازی یا ساخا انیمیشن و کیفیت و خروجی کار فرمتهای تصویری PSD. JPG. TIF و 3D از حداقل 65 میلیون ریال الی 600 میلیون ریال متفاوت می باشد .

در سفارش خلق کاراکتر با توجه به درگیری گروه طراحی و همچنین پروسه زمانی حداقل یک ماهه این نوع سفارش و همچنین خدمات غیر حضوری این مجموعه ( کانون لبخند کاغذی ) در صورت درخواست جلسه حضوری توسط سفارش  دهنده  قبل از هر جلسه و مذاکره و ارایه پیش طرح ، سفارش دهنده می بایست بخشی از مبلغ سفارش را پرداخت نماید ، لذا ضمن تماس با این مموعه و صدور فاکتور و ارسال از طریق ایمیل و پرداخت سفارش کننده ، این مجموعه آماده مذاکره و تعین جلسه حضوری می باشد

اجرت طراحی ( بدون خدمات چاپ ) با توجه به قانون کپی رایت و ارئه کامل طرح لایه باز و عناصر طراحی شده به سفارش دهنده از حداقل 400 هزار تومان الی 600 هزار تومان نسبت به حجم کار گرافیک ، ایده و زمان صرف شده متفاوت می باشد  که در طرح های کم کار حداقل اجرت طراحی 400 هزار تومان با حداقل 5 طرح سفارش پذیرفته میشود و در طرح های پر کار حداقل 2 طرح با حداقل قیمت 600 هزار تومان پذیریش میشود .

در طراحی تراکت و طرح های تک فریم تبلیغاتی جهت چاپ :

طراحی معمولی و تک فریم حداقل سفارش 5 طرح ( قیمت هر طرح 300 هزار توما ن )  

طرح های پر کار پوستر و بروشور حداقل سفارش یک طرح ( قیمت هر طرح 300 الی 600 هزار توما ن ) 

طراحی دیواری بر اساس متر مربع که بستگی به نوع فضا ، ارتفاع و سطح دیوار یا ساختمان دارد ، نیاز به بازدید و مذاکره دارد که سفارش دهنده با پرداخت حق مشاوره و هزینه حضور و بازدید ( توافقی ) قالب گفتگو مذاکره و اجرا می باشد .

طراحی مخصوص بیلبورد در ابعاد بزرگ 1.500.000  هزار تومان

طراحی های چند فریم ، هر فریم 300 هزار تومان

تصویر گری کتاب ، بروشور ، کاتالوگ ( توافقی )

در طراحی های با متون زبان خارجه ، هزینه ترجمه اضافه خواهد شد

اینفو گرافیک 600 الی 2 میلیون تومان بستگی به میزان و حجم کار متفاوت می باشد .

سایر طرح و سفارشات و خدمات این مجموعه دیگر نیاز به گفتگو با سفارش دهنده  دارد و بر اساس حجم کار ، میزان و زمان طراحی ، حجم عناصر بصری ، ابعاد کار و محتوا متفاوت بوده که خواهشمند است با شماره تلفن 09016650528

جهت مذاکره  تماس حاصل نمائید . 

روش سفارش مستقیم  طرح های کارتونی :

 ارسال یک خط توضیحات یا تماس تلفنی و توضیح در مورد خواسته مورد نظر به اضافه لوگو ، تلفن ، شعار و آدرس مجموعه خود .

تماس تلفنی سفارش دهنده

صدور فاکتور و ارسال برای سفارش دهنده

پرداخت فاکتور توسط سفارش دهنده

موضوع درخواستی طراحی و از طریق ایمیل با فرمتهای  psd  لایه باز  jpg  یا Tif  و همچنین در صوتر نیاز فرمت Eps  ارسال میشود اصل طرح و لایه های باز طبق قانون کپی رایت کل امتیاز و انتفاع متعلق به سفارش دهنده می باشد .

متقاضیانی که سیستم اداری و حسابداری سر سخت دارند می توانند به جای یبعانی یا پیش پرداخت نامه درخواست کتبی با مهر و امضا مدیریت خود را ارسال کنند که بعد از طراحی کامل و ارسال طبق فاکتور هزنیه های دریافت میشود .

 درخواست ملاقات حضوری جهت طرح ها و برنامه های تبلیغاتی با این روش به شکل گسترده و  نیاز به مشاوره و گفتگوی حضوری ، در این حالت متقاضی می بایست مبلغ 300 هزار تومان را به  یکی از شماره حسب های اعلامی واریز نماید و طبق نامه اعلام نموده و زمان مقرر را با هماهنگی طرفین مشخص و در تاریخ مقرر تیم ما جهت مشاوره و مذاکره حضور پیدا خواهند کرد در صورتی که ثبت سفارش انجام شود مبلغ دریافتی از محل سفارش محاسبه و کسر خواهد شد به نفع سفارش دهنده در غیر اینصورت حق مشاوره تلقی و عودت داد نخواهد شد .

سفارش چاپ :

 بعد از انجام مراحل طراحی و پرداخت کامل اجرت طراحی در صورت ثبت سفارش چاپ توسط سفارش دهنده با دریافت حداقل 50% هزینه چاپ کار چاپ نیز با بهترین کیفیت چاپ و از طریق پیک ارسال میشود .

 روش همکاری با چاپخانه ها :

مشارکت و همکاری براساس توافق

مشارکت و همکاری بر اساس پیشنهاد این مجموعه : معرفی و پذیریش طراحی بر عهده چاپخانه و معرفی مشتریان چاپ بر عهده این مجموعه اجرت این مجموعه فقط دریافت هزینه طراحی .

روش همکاری با کانون های آگهی و تبلیغات ( همکار ) :

با شرایط ویژه و تخفیف ارایه خواهد شد که نیاز است حتما حق عضویت پرداخت شود  .

راه اندازی بخش تبلیغات طنز در کارخانه :

نیاز به گفتگو و توافق و مذاکره است

لیست خدمات

پاسخگوی 24 ساعته آنلاین : 09016650528

تلگرام : 09397396955

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخفیف استثنائی : 20% الی 100% تخفیف

 

آفر ویژه : مجموعه های که بخواهند تخفیف از 30 آل 100% دریافت کنند می توانند با پرداخت حق عضویت از 20% تخفیف نسبت به میزان حق عضویت که از 20 الی 40% بدون باز گشت حق عضویت می باشد و مسترد نمی شود دریافتی بهره مند شود تا تخفیف نزدیک 100% که در این روش مشتری م یتواند با پرداخت مبلغ توافی ( به شکل ودیعه و رهن تبلیغاتی ) قابل برگشت از خدمات و تخفیفات خاص تا خدمات رایگان بهره مند شود که در این روش طبق توافق و عقد قرارداد میزان تخفیف تعین و توافق و قطعی می شود و این مهم برای اولین بار در کشور استارت می خورد ، و بهترنی روش برای رونف تولید و حمایت از برند ها می باشد .

https://ir.linkedin.com/in/anti-cartoon-9b4781159

تلفن : 09016650528 – 09120933277

www.lakaad.ir

سایر خدمات کانون لبخند کاغذی :

خدمات چاپ  :

شامل انواع خدمات چاپی دیجیتال ،  چاپ صنعتی ، بنر ، و غیره

خدمات تبلیغات محیطی :

اجاره و اکران بیلبورد و رسانه های محیطی

اکران تیزر های تلویزیونی

اکران آگهی های تلویزیون شهری

ساخت سازه های تبلیغاتی و محیطی

واگذاری مجوز احداث بیلبورد و رسانه ها یمحیطی

ساخت  المان ماکت

ساخت المان مارکت

ساخت سازه های حجمی چند منظوره تبلیغاتی

 تعرفه خدمات فوق بر اساس نوع خدمات تیراژ و همچنین در تبلیغات محیطی و ساخت و ساز ، لوکیشن و ابعاد و بازده زمانی درخواست اکران در تعرفه نقش دارند که نیاز به توافق و مذاکره می باشد .

پاسخگوی 24 ساعته آنلاین : 09016650528

https://ir.linkedin.com/in/anti-cartoon-9b4781159

تلفن : 09016650528 – 09120933277

www.lakaad.ir

لبخندکاغذی : سایتی برای برندها و صاحبان مشاغل ، طراحان 

با تولیدات و دیزاین بکر و تخفیف فراوان

اطلاعات تماس

تماس با لبخند کاغذی 

ش تهران - شهرک غرب

ت -66374239 - 021

ت - 37665005- 051

جستجو