تبلیغات محیطی

 

تبلیغات محیطی :

گروه شرکتهای لبخند کاغذی مجری تبلیغات محیطی با 10 سال سابقه کار و سازننده بیلبوردهای تبلیغاتی و همچنین دارای تجربه لازم در اکران ، اجاره ، مشارکت در رسانه دار شدن برندها آماده همکاری طبق موضوعات مشروحه ذیل می باشد .

اجاره بیلبورد :

متقاضی ضمن ارسال درخواست کتبی مبلغ حداقل 10 میلیون تومان به حساب این مجموعه از بخش ثبت سفارش واریز و فاکتور PDF صادره این بخش به اضافه درخواست به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند ، پس ار دریافت نامه و دریافتی این مجموعه اقدام به ارایه لیست بیلبودرهای خالی یا در شرف خالی شدن را به اضافه تعرفه با کمترین قیمت ممکن را ارایه خواهد تا و نماینده این مجموعه حضوری در دفتر سفارش دهنده نیز جهت مذاکره و مشاوره در خصوص راه های کاهش هزینه های تبلیغات محیطی نیز ارایه خواهد داد .

ساخت بیلبورد و سازه های چند منظوره تبلیغاتی محیطی :

متقاضی ضمن ارسال درخواست کتبی مبلغ حداقل 10 میلیون تومان به حساب این مجموعه از بخش ثبت سفارش واریز و فاکتور PDF صادره این بخش به اضافه درخواست و همچنین نقشه اجرائی با دفترچه محاسبات منقوش به مهر مهندس ناظر به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند ، پس ار دریافت نامه دریافتی این مجموعه اقدام به تعین وقت جهت مذاکره و ارایه قیمت و هزنیه ساخت نسبت به نقشه های اجرائی خواهد نمود ، در صورتی که سفراش دهنده نقشه اجرای نداشته باشد بعد از تعین جلسه حضوری و توافق بعد از دریافت هزنیه طراحی ، نقشه با دفتر چه محاسبه پس از یک هفته کاری ارایه خواهد شد .

مجوز احداث بیلبور د :

کانون لبخند کاغذی موفق به مشارکت با شهرداریها و مالکین خصوصی شرکتی و حقیقی مختلف در سطح کشور شده است ، لذا برندهای جهت کاهش هزینه های تبلیغات محیطی می توانند با توجه به مجوز های احداث بیلبورد ، ابر رسانه ، ایستگاه شارژ ( انواع شارژ رایگان الکترونیک و خطوط تلفن و غیره ...) ابر بیلبورد ، رسانه های چند منظوره تبلیغاتی شامل بیلبورد ، تلویزیون ، فروشگاه و عابر بانک آماده مشارکت یا واگذاری ، علاقه مندان می بایست برای جدیت کار طبق شرایط وفق الذکر عمل نمایند

 

لازم به ذکر است در صورت عدم سفارش پس از تعین جلسه حضوری و عدم توافق و مذاکره مبلغ دیافتی به عنوان عنوان حض مشاوره ظبط و عودت داده نمی شود .

واگذاری مجوز احداث بیلبورد :

مشارکت در احداث ابر بیلبود رهای چند منظوره برای اولین بار در کشور :

در این بخش متقاضی ضمن ارسال درخواست کتبی مبلغ حداقل 10 میلیون تومان به حساب این مجموعه از بخش ثبت سفارش واریز و فاکتور PDF صادره این بخش به اضافه درخواست خود به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال و نماینده این شرکت اقدام به تعین وقت حضوری و مذاکره خواهد شد .

نکته :

در کلیه درخواست ها در بخش تبلیغات محیطی مبلغی به عنوان بیع یا ودیعه یا حق مشاوره دریافت میشود و بدون پرداخت این وجه هیچ گونه جلسه حضوری و مشاوره متاسفانه تعین و برگزار نخواهد شد ، همانطور که اطلاع دارید در حرفه رسانه داری و رسانه های محیطی هزینه های اجاره و اکران ، هزینه های ساخت سازه عوارض های سازمان های مربوطه یا مالکین محل جانمائی اینگونه رسانه هزینه های بالای داشته و هر گونه مذاکره و جمع آوری لیست تعرفه و یا مذاکره و مکاتبه با شهرداری یا سازمانهای دولیت و خصوصی مالک لوکیشن رسانه محیطی برای این مجموعه هزنیه بر و گران تمام خواهد شد و این صنعت حرفه ای تشریفاتی تبلیغاتی و گران قیمت می باشد ، لذا برای جدیت در کار و واقعی شدن کار متقاضی می بایست مبلغ مقدماتی اعلامی این مجموعه را پرداخت نماید که در صورت واقعی بودن پیشنهاد و درخواست و انجام کار از کل سفارش کسر خواهد شد و در غیر اینصورت به عنوان حق مشاوره تلقی و ثبت ضبط و عودت داده نمیشود .

 

 

لیست خدمات

پاسخگوی 24 ساعته آن لاین : 09016650528

تلگرام : 09397396955

 

لبخندکاغذی : سایتی برای برندها و صاحبان مشاغل ، طراحان 

با تولیدات و دیزاین بکر و تخفیف فراوان

اطلاعات تماس

تماس با لبخند کاغذی 

ش تهران - شهرک غرب

ت -66374239 - 021

ت - 37665005- 051

جستجو